Ferrino Floccato 48x35

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Svět hor

Zatím nejlepší cestovní polštářek, co jsem objevila. Prohlubeň uprostřed ho činí do jisté míry anatomickým, moje krční páteř si libuje. Bohužel nevydrží věčně, ale jen asi tak tři roky. Kupuji už poněkolikáté, tentokrát i pro zbytek rodiny, který mně ho závidí :-).

• , zakoupeno v KASA.cz

ok

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Svět hor

• , zakoupeno v KASA.cz

ok

• Skladný, lehký, velmi pohodlný.
    • Po necelých dvou letech se v něm objevilo několik dírek (všechny ve švech a všechny najednou).

Byla bych sice velmi ráda, kdyby polštářek vydržel déle, ale stejně si znovu koupím tento. Nepovedlo se mně objevit jiný polštářek s prohlubní uprostřed, díky které lépe podpírá krční páteř.