Kvalitex polštář anatomický polyuretan 45x35

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v LAMIMED

spokojená

• , zakoupeno v Kvalitex

Tento produkt jsem si vybrala na základě doporučení mého ortopeda, naprosto splňuje mé očekávání

• , zakoupeno v Leontyna.cz

Můj první anatomický polštář. Nemám možnost srovnání a zatím si zvykám, nicméně naplnil má očekávání. Jeho tvrdost mi vyhovuje, hlava se nezaboří, je spíše tvrdší. Po pár dnech mám zatím pocit, že je ráno oblast krční páteře uvolněnější, což jsem potřeboval.
    Objednal jsem povlak Jersey, ale určitě si nechám ušít nějaký kvalitnější a tmavý, tento světlý, byť též sundavací by byl za chvilku jako prase :)
    Celkově jsem spokojen.

Produkt nemá žádné parametry.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v LAMIMED

spokojená

• , zakoupeno v Leontyna.cz

Celkově jsem spokojen.

• , zakoupeno v Kvalitex

• je to velmi není dobrý polštař
    • není dobry polštař

nedoporučuji vůbec nikomu

Vše v pořádku.

• Tvar
    • Tvrdost

Jsem zklamaná. Polštář je, alespoň pro mě, tak tvrdý, že se na něm jen těžko spí. Ráno jsem byla celá otlačená, bolely mě uši. Jsem zvyklá spát na boku, a to se fakt nedá. Škoda, vypadal slibně.

• , zakoupeno v Kukacka.cz

• vhodný tvar
    • hodně tvrdý (při spaní na boku mě bolí uši)

z anatomických polštářů nejlevnější, má ideální tvar na podložení krku, avšak při spaní na boku je poměrně tvrdý a může způsobit otlačeniny, polštář jsem předala partnerovi a tomu se na něm spí dobře, takže ta tvrdost je subjektivní. Povlak polštáře je froté, což je nejlevnější varianta ale pokud je polstář obleček do povlečení je jedno jaký potah je. Myslím, že na vyzkoušení zdali vyhovuje tento typ polštářů je tento dobrý k ozkoušení.

• , zakoupeno v Kvalitex

• Anatomický polštář za skvělou cenu.

Zatím to vypadá, že polštář vydrží, protože je opravdu pevný a drží tvar. Vybrala jsem si prověřený obchod, protože z mého posledního rádoby anatomického polštáře se stala placka.
    Spí se mi na něm opravdu výborně a zatím si ho nemůžu vynachválit.

• , zakoupeno v Kvalitex

• Velmi pohodlné spaní či odpočinek

Tento typ polštáře již používám, objednávka byla pro tatínka

• , zakoupeno v Kukacka.cz

• vyborne drzi hlavu