Tempur Ombracio polštář 60x50

50 x 60 cm

• , zakoupeno v ProSpánek

• Klidný spánek
  • , zakoupeno v Nabyton.cz

Super polśtář. Po 8 letech druhý od Tempuru ( první už byl tvrdý). Mizí bolesti za krkem.

• , zakoupeno v Matrace Matex

• Velmi pohodlný a variabilní, hlavně na bolestivý krk :)

Rozměry
50 x 60 cm

Polštář Ombracio se Vám přizpůsobí v každé pozici spánku. Speciální design tohoto polštáře s dvěma zakřivenými laloky po stranách Vám usnadní dýchání a zmírní tlak při spánku na břiše. Tvar polštáře Ombracio pomáhá v této poloze zvedat Vaše tělo do přímé polohy bez deformace krku a páteře. Polštář Ombracio unikátně kombinuje 3D textil, materiál TEMPUR Climate a tvar polštáře s unikátními tlak zmírňujícími vlastnostmi materiálu TEMPUR. Tvar, materiál i povlak byly navrženy tak, aby zajistily lepší provzdušnění a poskytovaly více pohodlí a klidnější spánek.

• vyrobený z materiálu TEMPUR pro vynikající komfort a podporu
  • vyhovuje jakékoli poloze při spánku, dokonce i při spánku na břiše
  • je hypoalergenní a neobsahuje žádné obecně známé alergeny
  • je antimikrobiálně ošetřený, aby předcházel vzniku a množení mikroorganismů a udržoval svěžest
  • potah lze snadno sejmou a prát v pračce
  • Velikost: 60x50 cm

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 1 168 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v ProSpánek

• Klidný spánek
  • , zakoupeno v Nabyton.cz

• , zakoupeno v Matrace Matex

• Velmi pohodlný a variabilní, hlavně na bolestivý krk :)
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 1 168 recenzíDalší informace

• Příjemně měkký a přitom dostatečně pevný materiál
    • Neobvyklý tvar (který si prostě zamilujete)
    • Vyšší cena, která za to ale stojí

Naprosto senzační polštář nejen pro spáče na břiše. Nechtěla jsem klasické ergonomické polštáře z tužší pěny, které jsou často především pro spaní na zádech. Jelikož nejčastěji spím na břiše a boku, výběr typů polštářů se poměrně zúžil. Vyhovuje mi, že je sice tužší než obyčejný polštář, ale stále je poměrně měkký a zároveň poskytuje potřebnou oporu krku a ramenům. Polštář jsem vzhledem k vysoké cenně neriskla kupovat naslepo, takže jsem si ho předem vyzkoušela v prodejně. Doma mi pak trvalo pár dní, než jsem si na polštář zvykla. Od té doby už ale odmítám spát na jiném polštáři a vozím si tuhle ,,hvězdičku" všude s sebou. Dříve jsem měla problémy s usínáním (dokázala jsem usnout pouze na břiše, bez polštáře a po převalování trvající déle než půl hodiny), ráno jsem se budila s výrazně zatuhlým krkem a celý den se cítila rozlámaně (v mých ani ne 30ti letech). Teď se jen tak ,,zavrtám" do polštáře a do pár minut nevím o světě. Usínám nyní více na boku, takže se pomalu mění i můj stereotyp usínací polohy. Hlavně jsem ale ráno odpočatá a na šíji mě nic netáhne a nebolí. Stálo to sice hodně peněz, ale této investice už nelituji.