Tropico polštář Clinic 70x90

Polštář Clinic - popis Polštář Clinic je vyrobenen z vysoce kvalitních materiálů, které splňují nejvyšší nároky na antialergičnost a hygieničnost (pratelné na 95°C). Náplň...
670 Kč

Recenze

• zakoupeno v DreamLux

Doporučuji všem

• zakoupeno v Matrace Best

Již jsem výrobek znala. kupovala jsem jistotu.

Parametry produktu

Výrobce
Rozměry
70 x 90 cm
Hmotnost
3000 g

Popis produktu

Polštář Clinic - popis

Polštář Clinic je vyrobenen z vysoce kvalitních materiálů, které splňují nejvyšší nároky na antialergičnost a hygieničnost (pratelné na 95°C). Náplň polštáře tvoří polyesterové kuličky. Vhodné pro alergiky a velmi příjemné na dotek. Vynikající pro široké použití v domácnosti, v hotelích a penzionech. Mají dlouhou životnost.

• splňuje nejvyšší požadavky na hygienu
  • skvělé užitné vlastnosti - obsah polyesteru prodlužuje životnost výrobku, přičemž 50-ti % obsah bavlny zachovává tkanině prodyšnost vodních par a příjemný omak
  • dlouhá životnost
  • ideální pro jedince se sklonem k alergii
  • pratelné na 95 °C = maximální hygiena použití
  • výborné izolační vlastnosti, váha náplně cca 400 g/m2
  • prošitý polštář je opatřen na boční straně zipem, který slouží k doplnění nebo odebrání náplně

Polštář Clinic - parametry

• Povrch Clinic: 50% Bavlna, 50% Polyester
  • Výplň polštáře Clinic: 100% polyesterové kuličky - 1.000g
  • Rozměr polštáře Clinic: 70 x 90 cm - klasický rozměr (na boční straně zip k odebrání nebo doplnění náplně)
  • Pratelnost: do 95°C

Baleno v dárkových taškách.

Objednáváte polštář.

Polštář Clinic - údržba

Teplota praní maximálně do 95°C. Teplota sušení - sušit při nižší teplotě v sušičce, maximálně do 120°C, postupným zvyšováním teploty. Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlor. Výrobek se nesmí žehlit. Nezapomeňte každý den důkladně proklepat polštář. Dodržujte tyto ošetřovací doporučení a výrobek Vám bude dlouho a dobře sloužit.

Vynikající kombinace s přikrývkou Clinic.

Hodnocení produktu

2zákazníci doporučují produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
100 %průměr z 2 hodnocení
2 ×
  • zakoupeno v DreamLux

Doporučuji všem

• zakoupeno v Matrace Best

Již jsem výrobek znala. kupovala jsem jistotu.